logo wypożyczalni Apasz

Potrzebujesz sprzętu do wynajęcia?
608 201 341

wypożyczalnia laptopów oraz sprzętu multimedialnego

Router

Cena do uzgodnienia

Router bezprzewodowy D-Linka DIR-635 serii WIRELESS N jest oparty o standard 802.11n, który zapewnia znacznie wyższą prędkość transferu niż urządzenia w standardzie 802.11g.

Podłącz router do modemu TV kablowej lub do modemu DSL i rozdziel swoje łącze internetowe na tyle komputerów, ile potrzebujesz.

Specjalny silnik QoS (który gwarantuje najwyższą jakość transmisji multimediów) zapewnia doskonałą obsługę internetowych rozmów telefonicznych (VoIP) i gier sieciowych i internetowych, likwidując opóźnienia i zapewniając stabilność transmisji.

Wyposażony w technologie WIRELESS N router zapewnia doskonałe pokrycie sygnałem bezprzewodowym i eliminacje "martwych stref", czyli miejsc w sieci Wi-Fi, gdzie nie dociera sygnał radiowy.

Router DIR-635 świetnie sprawdza się w kilkukondygnacyjnych domach, gdzie potrafi zapewnić połączenie na kilku piętrach. To również propozycja dla uzytkowników wymagających wysokiej wydajności transmisji danych i tych, którzy lubią korzystać zawsze z najlepszych rozwiązań i najnowszych technologii.

Dodatkowo, wyposażenie komputera (stacjonarnego lub notebooka - laptopa) w kartę WIRELESS N zapewni najwyższy komfort pracy i zabawy w sieci bezprzewodowej. Ruter DIR-635 wspiera wszystkie najnowocześniejsze funkcje zabezpieczeń sieci radiowych i chroni przed nieautoryzowanym dostępem spoza sieci i z internetu.

Obsługa standardu WPA2 zapewnia szyfrowanie sygnału na najwyższym obecnie poziomie. Dodatkowo router pełni też funkcję podwójnej zapory sieciowej - firewalla (SPI oraz NAT) co chroni przed potencjalnymi atakami z internetu.

« Powrót do strony głównej