logo wypożyczalni Apasz

Potrzebujesz sprzętu do wynajęcia?
608 201 341

wypożyczalnia laptopów oraz sprzętu multimedialnego
router linksys router wynajem

Router Wireless-G

Cena za wynajem do negocjacji

Linksys Wireless-G Broadband Router - WRT54GL

1x WAN (RJ45) | 4x LAN (RJ45, 10/100 Mb/s) | Wi-Fi: 802.11g (54Mb/s)

Oparty o system Linux router szerokopasmowy Wireless-G Linux został stworzony specjalnie z myślą o hobbistach i miłośnikach łączności bezprzewodowej. Dodaj możliwość nawiązywania połączeń bezprzewodowych z siecią , przewodową i ciesz się wygodą dzięki wyeliminowaniu przewodów. Dodaj do sieci urządzenia bezprzewodowe. Mając mniej kabli, zrobisz więcej.

Bezprzewodowa wygoda

Ulepsz sieć korzystając z dostępu w standardzie Wireless-G o prędkości przesyłu danych rzędu nawet 54 Mb/s. Brak konieczności użycia przewodów sprawia, że w łatwy sposób do sieci można teraz podłączyć nowe , komputery, drukarki i urządzenia bezprzewodowe. W tym również urządzenia zgodne ze standardem Wireless-B. Niezawodne połączenie pozwala umieścić komputery przenośne w dowolnym miejscu lub skonfigurować urządzenia do pracy w całym domu lub biurze. Można również dodać punkty dostępowe do dwóch osobnych sieci i stworzyć między nimi połączenie przewodowe nie wymagające przewodów.

Łatwa konfiguracja

Konfiguracja za pomocą przycisku ułatwia dodawanie urządzeń do nowej sieci , bezprzewodowej. Naciśnij przycisk na punkcie dostępowym lub jakimkolwiek urządzeniu z włączoną obsługą funkcji SecureEasySetup, aby automatycznie nawiązać połączenie bezprzewodowe. Konfiguracja urządzenia i zabezpieczeń jest bardzo prosta i , wykonywana za pomocą narzędzia opartego na przeglądarce internetowej.

Pełna ochrona

Zaufanie przy pracy. Szyfrowanie przemysłowe pomaga w utrzymaniu ochrony i prywatności komunikacji. Filtr dostępu pozwala określić, kto może uzyskać , dostęp do sieci bezprzewodowej.

Najważniejsze cechy produktu

Zgodność ze standardami 802.11g i 802.11b (2,4 GHz)Niezrównane zabezpieczenie sieci bezprzewodowej Wi-Fi Protected Access™ (WPA2) ,Rozbudowane zarządzanie funkcjami bezpieczeństwa internetowego zawiera zasady dostępu do Internetu z terminarzem Obsługa usługi auto-crossover (MDI/MDI-X) przez wszystkie porty LAN - bez konieczności stosowania specjalnych przewodów.

« Powrót do strony głównej