logo wypożyczalni Apasz

Potrzebujesz sprzętu do wynajęcia?
608 201 341

wypożyczalnia laptopów oraz sprzętu multimedialnego

Jak przygotować dobrą prezentację z wykorzystaniem wynajętego sprzętu multimedialnego

Strona główna » Jak przygotować dobrą prezentację z wykorzystaniem wynajętego sprzętu multimedialnego

Sukcesem dobrej prezentacji jest bez wątpienia odpowiednie przygotowanie się. Dlatego najlepiej jest zacząć od planu/konspektu działania. Przede wszystkim musimy sporządzić listę niezbędnych nam rzeczy podczas prezentowania. Oprócz materiałów dydaktycznych, na liście muszą się znaleźć takie rzeczy jak: laptop, projektor z ekranem, dużą tablicę ( na której będziemy mogli coś napisać, narysować), itp.

W przypadku gdy nie posiadamy odpowiedniego sprzętu multimedialnego, możemy skorzystać z oferty wypożyczalni. Takich wypożyczalni nie jest dużo na naszym rynku. Poszukiwania najlepiej rozpocząć w Internecie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: wypożyczalnia sprzętu multimedialnego.

Teraz przejdźmy do samej prezentacji. Nasze wystąpienie musi być ciekawe, niezbyt długie i jak najbardziej zrozumiałe dla uczestników. W tym przypadku również radziłabym zacząć od wypunktowania najważniejszych tematów, które chcemy poruszyć. Pamiętajmy o ograniczającym nas czasie. Po przygotowaniu tekstu, dobrze jest przeczytać i zreferować go kilka razy licząc przy tym czas. Podczas naszego występu trochę czasu zajmie nam podłączenie sprzętu i włączenie programów, na to też należy odliczyć kilka minut.


Sprawdż pozostałe artykuły: